середа, 22 листопада 2017 р.

2 етап СП Новорічний чобіток

СП "Новорічний чобіток". 2 етап - "Моделювання та декорування"
Свої  чобітки я вишиваю на вишивальній машинці. В п’яльця зап’ялюється бутерброд: агроволокно, синтепон, тканина (у мене габардин). Машина відшиває контур майбутнього чобітка, а потім вишивається дизайн.

А ці чобітки без синтепона


Ось такі у мене заготовки
8 коментарів:

 1. Відповіді
  1. Дякую, моїй малечі уже 12, але вона так чекає новорічні свята, що процес підготовки починаємо завчасно.

   Видалити
 2. Відповіді
  1. Дякую, з появою вишивальної машинки поле для експериментів розширилося. У нас уже була ялинка, повність прикрашена фетровими іграшками (ні, навіть дві ялинки! https://mag1974.blogspot.com/2014/12/blog-post_31.html та https://mag1974.blogspot.com/2014/10/2014_30.html), а на цей рік планую вишитих хрестиком (машинна вишивка) Ангелочків, уже декілька відшила. Заходьте в гості, скоро влаштую їм фотосесію - покажу.

   Видалити
 3. Яке розмаїття! Мені до душі припав зі сніинками!
  Разом з Арт Клубом чекаю результат роботи :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Катю, дякую. Переглянула Ваші філігранні роботи і зрозуміла, чому саме сніжинки сподобалися найбільше. Листівка "Воздушная радуга" мене просто зачарувала!

   Видалити
 4. Дуже гарні чобітки, тут вже на будь-який смак, ніхто не залишиться байдужим до такої краси! Хочу побачити вже це чудо в готовому вигляді! Дякую від Арт Клубу!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Женю,дякую! Як мені сподався твій бебібук для дівчинки!!! Я спробувала зробити альбом для донечки на День народження (http://mag1974.blogspot.com/2015/04/blog-post.html), то добряче намучилася, не все вийшло як хотілося. А твої роботи такі охайні, професійні - супер!

   Видалити