неділя, 24 квітня 2016 р.

Карусель

Ще в грудні 2015 року в групі "Изящная вышивка" ВК організовули цей СП. І незважаючи на безліч клопотів, пов'язаних з підготовкою до Нового року, я загорілася і записалася в проект. Потрібно було 12 кольорів + золотий металік. Я вирішила трішки зекономити і замість DMC придбала нитки фірми Bestex (Китай) В магазині їх дуже нахвалювали, мовляв і відтінки ідентичні (навіть нумерація співпадає), і не вигорають, і не куйовдяться... До того ж, коштують 5 грн. за моточок (проти 12 грн. за DMC!)
Придбала, вишила. Мої враження: кольори менш насичені, ніж в нитках DMC, сама ниточка не така гладенька, тому проходить крізь тканину  "зі скрипом", та й лягає в хрестик не так рівно, як хотілось би. 

АЛЕ! Економія виходить дуже відчутна, тому для маленьких проектів цей виробник підходить якнайкраще, а от велику роботу я все таки вишивала б тільки DMC. 

Поки вишивала, уже й замовник для картини знайшовся - донечка попросила оформити в рамочку, яку можна не лише на стіну повісити, а й на поличку поставити. Із багетки забрала в кінці березня, 01.04 подарувала Даші на День народження, а от сфотографувати ніяк не виходило...
Сьогодні нарешті показую18 коментарів:

 1. Дуже мила робота!А я недавно виграла пару моточків СХС- кольори майже ДМС, ала нитка тоньша і ворситься.. хоть багато їх і нахвалюють..

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! А нитки у мене Bestex (вчора, коли писала текст, їх не було під рукою, тому сьогодні відредагувала пост, додала назву). Ці товщі, ніж СХС, але в них відсутній легкий сатиновий блиск, притаманний DMC.

   Видалити
 2. Лідо, гарна і ніжна робота! Мені колись ці ниточки так нахвалили. що я замовила одразу партію з 450 кольорами))
  Погоджуюсь, ці ниточки далеко не ДМС, але інколи стають в нагоді))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Фато, дякую. Тільки уточнюю назву ниток - Bestex (вибачаюсь, що відразу не написала). Але висновок від цього не міняється - китайські аналоги поступаються оригіналу...

   Видалити
 3. як мені подобається. це щось. ідеально вийшло.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юлю,дякую! У мене була задумка оформити цією вишивкою обкладинку на фотоальбом з дитячими фото донечки. Але Даша захотіла картинку,щоб постійно нею милуватися (а мама й рада:)

   Видалити
 4. Відповіді
  1. Людо,дякую! Я трішки вагалася щодо багету (ну не люблю я багато "золота"), та золотистий металік підтримав цю тему:)

   Видалити
 5. Так изящно и красиво!!! И оформление очень подходит! Прекрасный подарок!
  И с Днем рождения доченьки! Здоровья и радости!:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Люда, спасибо! Да наши Даши подрастают...

   Видалити
 6. Дуже тендітна робота. Якраз для дівчачої кімнати. Такий собі білий кінь, на якому прискаче прекрасний принц))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Лєночко, дякую! Так, час іде дуже швидко, доня ще ніби вчора була крихітною, а зараз уже пів дівки:)))

   Видалити
 7. Яка тендiтна вишивка! Дуже гарно виглядяє))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, мені вона теж сподобалася, особливо кольорова гама (от тільки жалкую, що не замінила нитки на копитцях, якісь вони дуже яскраві вийшли)

   Видалити
 8. Как красиво! Мне очень нравится!)

  ВідповістиВидалити